advertise

اخبار و مقالات

ژ 1-12

لوله های برق U-PVC نارسانای جریان الکتریکی هستند و در برابر واکنش های الکتروشیمیایی ناشی از اسید ها، باز ها و نمک ها که باعث خوردگی در فلزات می شوند، مقاومت می کنند که این ویژگی در تمام سطوح لوله پی وی سی ( سطوح داخلی و خارجی ) وجود دارد. در نتیجه استفاده از این نوع لوله ها در مواقعی که با گرد و خاک سر و کار داریم، بسیار به صرفه است.

ژ 1-13

روغن آن دسته از مایعات هستند، که با آب مخلوط نمی شوند و به دلیل آن که چگالی آنها کمتر از آب است، روی آب شناور می مانند. اصولاً روغن به چربی اطلاق می شود که در دمای اتاق معمولاً به حالت مایع باشد. روغن ها هم همچون چربی ها متشکل از تری گلیسرید، مونوگلیسرید و مقداری هم دی گلیسرید می باشند.

سیدمحمد شریعتمدار رئیس گروه تخصصی برق نظام مهندسی استان قم با قدردانی از مدیر عامل شرکت صفا پلیمر گفت: در بازدیدی که از خط تولید لوله پلیمر این کارخانه داشتیم مشاهده شد به علت استفاده از مواد استاندارد با کیفیت مرغوب، روند تولید عاری از هرگونه آلودگی و ناخالصی است. وی بیان کرد: با توجه به مشاهدات گروه تخصصی برق نظام مهندسی قم از روند تست ضربه، آتش سوزی، استحکام و تست له شدگی توسط لیفتراک، کیفیت تجهیزات مطابق استاندارد تخشیص داده شده و دارای استحکام و انعطاف مناسب برای استفاده در مجاری ساختمان هستند.